Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Obnovení provozu školy - rozvrh a kroužky

Obnovení provozu školy - rozvrh a kroužkyRozvrh hodin

Přihlásili jste všechny žáky, proto bude s dětmi probíhat běžná školní práce. V rozvrhu jsme zatím zvýšili počet hodin pro matematiku a český jazyk. V prvních dvou týdnech zjistíme, jak na tom žáci jsou, kde bude potřeba více probírat a procvičovat. Udělali jste s dětmi veliký kus práce doma, přesto bude nutné zjistit a sjednotit dovednosti a znalosti. Proto v rozvrhu zatím máme posílené hlavní předměty. Může se stát, že v dalších týdnech se rozvrh změní, přibude zpět více výchov nebo se změní organizace. U 3. ročníku je 5. vyučovací hodina kratší kvůli organizaci obědů.

Skupina I. (ročník 1., 2., 3.) a skupina II. (ročník 4., 5.) budou mít odlišné časové rozvrhy - rozdíl je 10 minut. Neměly by se tedy vůbec nebo jen minimálně potkávat o přestávkách. Velké, ale i malé přestávky a většinu družiny budeme chtít s dětmi trávit venku.

Skupina I. bude většinou rozdělená ještě na skupinky p. uč. Sládečkové a p. uč. Křenové, jak jste byli zvyklí z prvního pololetí. Na některé hodiny se skupinky mohou a budou spojovat. Nemohou a nebudou se spojovat se skupinou II. Z organizačních důvodů bude bohužel nutné v některých dnech, aby se u skupin střídali vyučující. Ale snažil jsem se o minimalizaci.

Obědy

Na oběd budou vytvořené 3 skupiny po 6-7 žácích, každý bude muset sedět u svého stolu. 1. a 2. ročník půjde na oběd po 4. vyučovací hodině v 11:30, 3. ročník v 12:10 po kratší 5. vyučovací hodině, 4. a 5. ročník půjde na oběd ve 12:35 po 5. vyučovací hodině.

Po obědě může Skupina I (tedy 1., 2., 3. ročník) pokračovat v pobytu ve školní družině. Pro skupinu II jsou bohužel školní družina a všechny kroužky zrušené. Žáci tedy po obědě budou odcházet domů.

Kroužky po znovuotevření školy

Zrušeny jsou tyto kroužky: keramika, sportovní hry, prezentování, čtenářský klub, náboženství a hra na flétnu. Budeme vracet poměrnou část ze zaplacených poplatků.

Pokračovat budou kroužky: Klub logiky a deskových her v úterý od 13 do 14:30 pro 10 dětí z 1., 2., 3. ročníku, pro starší je bohužel zrušen. Doučování ve čtvrtek 12 - 13 hod. pro 1. a 2. ročník. Doučování v pátek od 13 do 14 hod. pro 3. ročník pouze, pro starší žáky je zrušeno.

 

rozvrh hodin po znovuotevření školy.pdf

rozvrh časový skupiny I a II.pdf