Drobečková navigace

Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > ÚKLID ZAHRADY V MŠ

ÚKLID ZAHRADY V MŠDatum konání:
10.4.2024

Vážení rodiče,

chtěla bych Vás informovat o plánované akci ÚKLID ZAHRADY V MŠ, která se uskuteční dne 10. 4. 2024 od 15:00hod. na zahradě mateřské školy v Jezernici. Jedná se o každoroční jarní úklid, kdy je třeba dát zahradu po zimě do pořádku tak, aby ji Vaše děti mohly opět plně využívat a aby se zde cítily dobře. Velmi Vás prosíme o aktivní účast a podporu. Bude zde pro Vás připraveno i drobné občerstvení a možnost opékání špekáčků. S sebou si vezměte pracovní oděv, zahradní nářadí a dobrou náladu. Z organizačních důvodů bude v tento den MATEŘSKÁ ŠKOLA V PROVOZU JEN DO 15:00HOD.! V případě nepříznivého počasí bude akce přesunuta na čtvrtek 11. 4. 2024 taktéž od 15:00hod. Předem děkujeme za Vaši hojnou účast a spolupráci.

Těší se na Vás kolektiv pedagogů z MŠ a ZŠ Jezernice.

 

Mgr. Dana Sládečková, ředitelka školy